O firme

panther-maly-zlute-oci

Pár slov o nás ...

Naša spoločnosť bola založená v roku 2001. Hlavným zameraním firmy Pantherfix od roku 2002 je priamy dovoz a distribúcia stavebnej chémie popredných svetových výrobcov medzi ktorých patria spoločnosti TKK d.d Slovinsko, DONAUCHEM s.r.o. , STACHEMA CZ s.r.o.. Česká republika, NALMAT , XL-TAPE INTERNATIONAL Poľsko a DUNLOP Adhesives Anglicko, DL Chemicals Belgicko. Prostredníctvom našej distribučnej siete a regionálnych zástupcov zabezpečujeme zásobovanie zákazníkov po celom Slovensku.

Hlavným sortimentom je naša vlastná produktová značka PANTHER ,na ktorú máme od roku 2006 registrovanú ochrannú známku ®. Portfólio PANTHER produktov sa postupne rozširuje. V súčastnosti máme štandardne v ponuke aj ďalšie profesionálne výrobky značiek Mastersil, Tkk, Technicqll, Blue Dolphin Tapes, Stachema, Saratoga, Dunlop ,Parasilico... , pre väčšinu z nich sme aj výhradnými dovozcami. Samozrejmou súčasťou našej spoločnosti je tiež kompletný poradenský a technický servis, pre maloobchod a velkoobchod zabezpečujeme aj pozáručný servis.Tento pozáručný servis umožňuje novým a dlhodobým zákazníkom bez problémov si vymeniť tovar po záruke na naše náklady.

Spoločnosť Pantherfix má centrálne skladové priestory v Pezinku. Pre efektívnejšiu distribúciu našich produktov vznikol v roku 2010 sklad aj v Košiciach.

 

Našou prioritou je udržanie vysokej úrovne a kvality nami predávaných produktov za prijateľnú cenu. Zároveň je pre nás prvoradá dlhodobá a efektívna spolupráca a spokojnosť zákazníka.

Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu.

                                                                                 Team Pantherfix

Hľadať